Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Poligrafia

Usługi poligraficzne

Jeśli zależy nam na spopularyzowaniu jakiejś idei – niekoniecznie na rozreklamowaniu firmy – warto wykorzystać w tym celu nieograniczone możliwości nowoczesnej poligrafii. Oferowane przez nas usługi poligraficzne nie kończą się na drukowaniu ulotek czy listkowych kalendarzyków. Poligrafia ma znacznie więcej do zaoferowania!

Wychodzimy z założenia, że usługi poligraficzne w Warszawie muszą być mocno zindywidualizowane. Nasi klienci oczekują gadżetów reklamowych, które wyróżnią się spośród setek innych, oferowanych ludziom co dnia w rozmaitych instytucjach i przybytkach kultury. Dlatego nasze usługi poligraficzne kierujemy do osób, które, podobnie jak my, myślą nieszablonowo i perspektywicznie.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompletne usługi poligraficzne: od pomysłu, przez projekt, po realizację gotowych materiałów. Obok standardowych ulotek, plakatów, wizytówek, proponujemy przygotowanie magnesów z bloczkami notesowymi, teczek i segregatorów z indywidualnym nadrukiem czy atrakcyjnie opakowanych karteczek samoprzylepnych.

Wykonane przez nas materiały promocyjne to poligrafa najwyższej jakości. Jako że ten segment naszej działalności sprawia nam szczególną przyjemność, chętnie podejmiemy się zleceń nietypowych i eksperymentalnych, licząc na pomysłowość naszych klientów.


Easy BTL zapewnia kompleksową obsługę poligraficzną.

Świadczone przez nas usługi poligrafii reklamowej obejmują wszystkie etapy: od przygotowania projektu graficznego aż do dostarczenia do klienta gotowego produktu.

Mamy bogate doświadczenie w produkcji folderów reklamowych, ulotek, plakatów, kalendarzy, wizytówek, notesów reklamowych indywidualnych teczek i segregatorów.

Chętnie podejmujemy wyzwania i realizujemy nietypowe produkty.

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.