Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe z nadrukiem logo

Smycz już od dawna nie kojarzy się biurowej braci z wyprowadzaniem psa na spacer: ten wygodny gadżet chroni przed zgubieniem kluczy, pendrive, pilot do bramy. Firmowy nadruk na smyczy to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy aby informacje o naszej działalności wbiły się klientowi w pamięć i zostały tam na zawsze.

Oferujemy smycze taśmowe i silikonowe; także: odblaskowe. Znaczna ilość kombinacji w kwestii wykończeń i dodatków sprawia, że każdą smycz można spersonalizować i dostosować do aktywności obdarowywanych osób. Smycze firmowe mogą więc pomóc bałaganiarzom w ogarnięciu chaosu i zgromadzeniu w jednym miejscu wszystkiego, co ma tendencję do znikania w przepastnych kieszeniach.

Smycze firmowe

Szerokie smycze z nadrukiem to gwarancja, że dane teleadresowe firmy oraz logo stale będą na widoku. Im bardziej rzucający się w oczy nadruk, tym lepiej. Warto przy tym pamiętać, że dla osób przypinających do firmowej smyczki wiele przedmiotów, dobrze zamówić egzemplarze wyjątkowo trwałe i długie.

Oferujemy smycze z nadrukiem jedno- i dwustronnym. Smycze ze złączkami, karabińczykami oraz zawieszkami do telefonu. To gadżety bardzo popularne i chętnie zamawiane w dużej ilości. Myśląc o smyczach firmowych, pomyśl też o firmowych pamięciach USB – pendrive zawiśnie na smyczy na pewno.

 

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.