Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Frezowanie

Frezowanie CNC

Chcesz, by twoja firma wyróżniała się na rynku? Szukasz nietypowej formy reklamy dla swojej firmy? Nasza oferta skrojona jest na miarę potrzeb klientów takich jak ty! Z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających klientów proponujemy w Warszawie usługę frezowania CNC. Dzięki niej mamy możliwość wykonywania wszystkich, nawet najbardziej misternych projektów.

frezowanie

Frezowanie CNC to nic innego jak obróbka płaszczyzny nośnika reklamowego. W szczególności, skorzystanie z tej techniki znajduje zastosowanie przy szyldach umieszczanych na fasadach budynków, gdzie ważną rolę odgrywa staranne i szczegółowe odwzorowanie skomplikowanych szczegółów.

Usługi frezowania CNC w Warszawie

Do powierzonych w nasze ręce usług frezowania CNC w Warszawie każdorazowo podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy dzięki doskonałej znajomości technik obróbki materiałów, są w stanie osiągać wysokiej jakości efekty o dużej precyzji cięcia.

Postaw na nową jakość reklamy zewnętrznej – skorzystaj z usługi frezowania CNC w Warszawie! Zleć nam wykonanie elementów identyfikacyjnych o dużym stopniu skomplikowania. Fachowo wykonamy najmniejsze zdobienia, kanaliki i cięcia za pomocą wysokiej klasy plotera frezującego.

Zapraszam do kontaktu z nami:

tel. 22 299 – 10 – 45

zapytania@easy-btl.pl

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.