Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Galanteria skórzana

Galanteria skórzana z nadrukiem logo

Ile razy dziennie sięgasz do kieszeni po portfel albo wizytownik? Twój klient, kontrahent, współpracownik sięga tak samo często. Jeśli podarujesz każdemu z nich portfel z logo firmy, pamięć o jej istnieniu nigdy nie zagaśnie. Galanteria skórzana to także organizery, kalendarze czy plecaki – na każdym z tych przedmiotów możemy wytłoczyć logo twojej firmy.

Galanteria skórzana należy do najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych. Spośród innych przedmiotów wyróżnia ją elegancja: to prezenty naprawdę wysokiej jakości i przeznaczone dla osób dbających o wizerunek. Skórzany portfel z logo dobrej firmy działa jak magnes: spróbuj go wyjąć z kieszeni w restauracji czy na spotkaniu – natychmiast ktoś zwróci uwagę.

Portfele firmowe z nadrukiem

Oferujemy portfele damskie i męskie. Z naszej strony internetowej wejść możesz wprost do katalogu z galanterią skórzaną i wybrać interesujące cię modele. Wybieraj spośród portfeli, teczek, pasków… a także kilkuelementowych zestawów.

Galanteria skórzana z nadrukiem lub wytłoczeniem to doskonała i efektowna reklama twojej firmy, która jawić się będzie w oczach twoich współpracowników jako firma poważna, rzetelna i ceniąca jakość oferowanych gadżetów reklamowych.

zapraszam do naszego katalogu z galanterią skórzaną: >>kliknij mnie<<

 

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.