Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Oklejanie witryn

Oklejanie witryn

Monomeryczna (pełna) folia z pełnokolorowym wydrukiem – można ja nakleić na całą szybę lub na jej część. Pozwala na zaprezentowanie  grafiki na dużej powierzchni. Dodatkowo można ja zabezpieczyć laminatem UV. Chroni on wydruki przed blaknięciem i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Folia wycinana ploterowo –  jeżeli nie chcemy zaklejać całych szyb, wycinamy napisy i elementy w foliach ploterowych (barwionych w masie) o różnych kolorach,.  Charakteryzują się one dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, zachowując jednolity,intensywny kolor. Dodatkowo gwarantują powtarzalność kolorów przy ponownym wykorzystaniu folii w kolejnych realizacjach. Fakt ten jest istotny przy budowaniu spójnego wizerunku firmy, która posiada wiele oddziałów.
Do wyboru mamy wiele gotowych kolorów – zarówno w połysku, jak i w macie.

 

Folia One Way Vision (perforowana folia OWV) – to specjalnie perforowana siatka z małymi, równomiernie rozmieszczonymi otworami. Po zadrukowaniu i naklejeniu na szybę – powstaje efekt półprzepuszczalności (lustra weneckiego). Czyli będąc wewnątrz pomieszczenia – widzimy wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Natomiast od zewnętrznej strony – widać reklamę. Niestety efekt ten nie zachodzi, kiedy w pomieszczeniu jest jaśniej niż na na zewnątrz.

 

Folia szroniona – taką folię można nakleić na całą szybę lub wyciąć w niej ploterem dowolne kształty lub napisy. Daje to subtelny efekt mrożonego szkła (piaskowanej szyby). Nadaje się do biur, kancelarii, klinik, gabinetów lekarskich, banków – wszędzie tam, gdzie wymagana jest elegancja.
Folię szronioną możemy łączyć z foliami wycinanymi ploterowo lub możemy drukować na niej bezpośrednio – np. logotypy w kolorze.

 

Folia translucentna z pełnokolorowym zadrukiem – to mleczna folia do podświetleń, jaką zwykle stosuje się w kasetonach reklamowych. Naklejona na szybę – daje ciekawy efekt. Dzięki funkcji rozpraszania światła, przepuszczając promienie emitowane przed światło wewnątrz pomieszczenia – nadaje witrynie większą wyrazistość, zwłaszcza w długie, zimowe wieczory.

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.