Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe

Nie ma chyba gorszego materiału na szyld reklamowy niż sklejka, tektura czy papier – wszystkie one łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego warto wykonać szyld reklamowy z materiałów trwałych: styroduru, plexi albo PCV.

Oferujemy szyldy reklamowe wykonane na płytach montowanych bezpośrednio na elewacji albo przy pomocy dystansów. Napis i logotyp mogą być naniesione na samą płytę lub wykonane z liter przestrzennych. W grę wchodzi też kompozycja obu tych metod. Wszystko uzależnione jest od tego jaki efekt i na jakiej powierzchni chcemy osiągnąć.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne dają znaczne możliwości aranżacyjne, efektownie prezentują się w komplecie z podświetleniem. Z kolei szyldy reklamowe płaskie, montowane na transparentnych tablicach z plexi idealne są do wnętrz: recepcji, korytarzy czy biur.

Obserwując trendy zauważamy, że szyldy reklamowe w Warszawie nie są już elementami szpecącymi przestrzeń publiczną, a przemyślanymi, starannie opracowanymi detalami, dzięki którym nasze miasto wygląda coraz estetyczniej. Cieszy nas fakt, że i my przykładamy do tego rękę.

 

Szyldy reklamowe

Wykonujemy szyldy na płytach styrodurowych, plexi lub pcv. Realizujemy reklamy podświetlane i kasetony.

Technikę wykonania dopasujemy do Państwa potrzeb i pomysłów. Chętnie doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze i najkorzystniejsze cenowo.

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.