Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Dekoracje eventowe

Doświadczenie zdobyte podczas produkcji banerów, tablic czy szyldów reklamowych sprawdza się doskonale przy produkcji wszelkiego rodzaju dekoracji. Oferujemy dekoracje przestrzenne z trwałych i odpornych na działanie warunków pogodowych materiałów: sytroduru, plexi, PCV, dibondu.
Mając pełne zaplecze produkcyjne oraz bogate doświadczenie w realizacji nietypowych projektów – nie chcemy ograniczać naszej działalności tylko do branży reklamowej.

Jeśli w grę wchodzą elementy mające być wykorzystane wewnątrz, np. w studiu podczas kręcenia spotu reklamowego albo jako dekoracja sklepu czy galerii, sięgamy także po materiały takie jak MDF i drewno. Trudno wyobrazić dziś sobie jakikolwiek event – targi branżowe, konferencje, ślub – bez stosownej oprawy. Dekoracje przestrzenne doskonale sprawdzają się w tego rodzaju sytuacjach: są lekkie, trwałe oraz można je dodatkowo podświetlić.

Dekoracje ze styroduru

W przestrzeni miasta nie do przecenienia są dekoracje ze styroduru. Uatrakcyjnią pikniki, festyny, koncerty oraz inne imprezy na wolnym powietrzu. Z uwagi na fakt, że tego rodzaju dekoracje są lekkie, nie niosą one ryzyka zranienia uczestników imprezy. Korzystają więc z naszej oferty także osoby kręcące filmy czy przygotowujące przedstawienia plenerowe.

Dekoracje przestrzenne, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, możemy dowolnie podświetlić diodami LED, przez co staną się jeszcze atrakcyjniejsze. Warto zwrócić uwagę na fakt, że staranność wykonania i doskonałej jakości materiały sprawiają, że przygotowane przez nas dekoracje mogą być użyte wielokrotnie.


Materiały takie jak styrodur, plexi, pcv, dibond, drewno,sklejka i mdf doskonale nadają się do budowania oryginalnych dekoracji.

Tworzymy dekoracje zdobiące nie tylko wnętrza mieszkań, biura ale i będące ozdobą wszelkiego rodzaju eventów, ślubów czy produkcji filmowych.

Budujemy dekoracje do przedstawień teatralnych, planów filmowych czy produkcji reklam.

Ze styroduru można zbudować duże, wolnostojące litery, pcv i plexi są idealnymi materiałami do tworzenia dekoracji świetlnych. Podświetlać diodami led można również konstrukcje z drewna czy lakierowanego mdf-u.

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i zakładany budżet.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami – chętnie doradzimy i pomożemy w realizacji Państwa planów.

contact

kontakt mailowy: zapytania@easy-btl.pl lub telefoniczny: 22 299-10-45

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.