Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Litery (logo) z podświetleniem LED

 

Reklama zewnętrzna świetlna

Wykonujemy szyldy, logotypy oraz litery z podświetleniem LED. Podświetlenie może być w różnych kolorach – również zmienne.

W zależności od użytych komponentów (farby elewacyjne, wodoodporne moduły LED) – w razie potrzeby – mogą być odporne na  warunki atmosferyczne, a co za tym idzie – instalowane na zewnątrz.

Dobra reklama zewnętrzna widoczna jest całą dobę. Na jej widoczność nie mają wpływu kiepskie warunki pogodowe. Mało tego – to właśnie noc i tło z ciemnej burzowej chmury wydobywają z niej dodatkowe walory świetlne. Reklama zewnętrzna świetlna, bazująca na perfekcyjnie wyciętych ze styroduru albo plexi literach i logotypach, zawsze przyciąga uwagę.

Do przygotowywanych przez nas reklam dobieramy perfekcyjne oświetlenie ledowe. Daje ono ogromne możliwości aranżacji świetlnych: od równomiernego intensywnego oświetlenia po efekt halo. Podświetlane litery widoczne są z daleka w każdych warunkach pogodowych, a jeśli instalowane są wewnątrz, stanowią idealny kontrapunkt w mroku pomieszczenia.

Reklama świetlna

Reklamy świetlne w przestrzeni miasta tracą walor zaśmiecaczy przestrzeni, a zaczynają urastać do rangi sztuki użytkowej. Komponując je na życzenie naszych klientów dbamy nie tylko o wizerunek ich firm, ale także o estetykę miejsca, w którym reklamy mają być zainstalowane.

Dzięki podświetlanym literom reklama zewnętrzna staje się zindywidualizowanym elementem tkanki miasta. Przyciąga uwagę i sprawia, że zawarte w niej informacje na długo zapadają w pamięć. Elewacje, okna, szyby wystawowe – wszędzie tam reklama zewnętrzna świetlna znajduje się na swoim, dobrze dobranym, miejscu.

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.