Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe z nadrukiem – przykładowe realizacje:

 

 

Jeśli można mówić o rankingu popularności materiałów reklamowych, z pewnością gadżety reklamowe z nadrukiem dzierżą palmę pierwszeństwa. Nic tak dobrze nie zapisuje się we wdzięcznej pamięci klienta czy kontrahenta jak dopasowany do jego potrzeb gadżet reklamowy z naszym logo.

Gadżety reklamowe w Warszawie wykonuje mnóstwo firm, a jeszcze więcej je rozdaje. Czym wyróżniamy się z tłumu? Nie ograniczamy oferty wyłącznie do naszych pomysłów – liczymy, że to nasi klienci podpowiedzą nam, na czym chcieliby widzieć zaproponowane przez nich nadruki. Oczywiście wykonujemy nadruki na czym tylko się da: od smyczy na klucze po osłonki na szyby, ale co dnia rodzą się nowe pomysły.

Reklama Twojej firmy

Gadżety reklamowe z nadrukiem to idealna reklama. O ile ulotki często trafiają do kosza, a kalendarzyki na dno szuflady, o tyle kubek, długopis czy bawełniana torba towarzyszą nam po prostu w codziennym życiu. Nadrukowane na nich informacje są jak wiecznie będąca na widoku wizytówka.

Jeśli szukają państwo w Warszawie dobrego producenta gadżetów reklamowych z nadrukiem, polecamy się łaskawej pamięci. Duży wybór starannie wykonanych gadżetów z nadrukiem oraz możliwość wdrażania nowych niekonwencjonalnych projektów to nasz niezaprzeczalny atut.


Easy Btl zajmuje się sprzedażą i produkcją gadżetów reklamowych z logo Państwa firm.
W ofercie posiadamy gadżety reklamowe większości producentów oraz importerów.

W ofercie znajdą Państwo gadżety reklamowe z logo, między innymi:

  • długopisy reklamowe z nadrukiem
  • pendrive-y o każdej dostępnej na rynku pojemności
  • kubki reklamowe z dowolnym nadrukiem
  • smycze reklamowe  z logo
  • słodycze reklamowe

Nasze doświadczenie oraz znajomość rynku gadżetów reklamowych
pozwala nam na sprawną i rzetelną obsługę firm oraz instytucji.

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.