Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Litery (logo) ze styroduru i plexi

Litery reklamowe 3D z plexi i styroduru na ścianę

Polistyren ekstrudowany czyli styrodur to materiał twardy i odporny na wilgoć. Dlatego właśnie doskonale nadaje się do wykonywania liter oraz innych elementów graficznych w reklamach zewnętrznych. Ten wdzięczny materiał, podobnie jak plexi, doskonale poddaje się obróbce, stąd możliwość tworzenia wielobarwnych form przestrzennych.

Litery ze styroduru albo litery plexi oraz inne formy graficzne wycinane z obu tych materiałów idealnie nadają się do przygotowania logotypów i napisów reklamowych na elewacjach budynków. Duże rozmiary, nasycone kolory oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że tego rodzaju reklama jest trwała, przykuwając uwagę oraz jest widoczna z daleka.

Litery 3D

Wielobarwne, precyzyjnie wycięte litery 3D równie dobrze sprawdzają się wewnątrz lokali biurowych czy recepcji. Odpowiednio zainstalowane, często podświetlone stanowią atrakcyjny wyróżnik miejsca, do którego chcemy przyciągnąć klientów czy kontrahentów.

Na życzenie naszych klientów przygotujemy litery i cyfry dowolnych kształtów oraz wytniemy ze styroduru czy plexi najbardziej nawet skomplikowane graficznie logotypy. Teraz każda reklama krzyczeć będzie do swojego odbiorcy naprawdę wielkimi literami!

Litery ze styroduru (malowane):

Litery ze styroduru (malowane) z licem z plexi:

Litery ze styroduru (malowane) z licem z dibondu:

Litery z pcw (malowane) i z licem z plexi:

Litery z plexi:

 

Litery reklamowe 3D z plexi i styroduru na ścianę

Styrodur to pianka polistyrenowa (XPS). Doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju dekoracji, liter i znaków przestrzennych 3D.

Jest lekki, trwały i łatwy w montażu

Produkujemy elementu o dowolnym kształcie, wielkości i kolorze – wszystko zależy od Państwa potrzeb i pomysłów.

Można je montować bezpośrednio na ścianie, na płycie lub na dystansach.

Stosujemy farby elewacyjne, odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Jak zamawiać ?

1. Jeśli maja Państwo przygotowany plik / projekt w krzywych (CDR, AI, PDF) – wystarczy przysłać go do nas mailem na adres:

zapytania@easy-btl.pl  wraz z informacjami o kolorystyce, wielkości i grubości

2. Mogą Państwo również powierzyć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Prosty projekt wykonamy gratis, bardziej skomplikowany – wg. indywidualnej wyceny

3. Trzecim wariantem jest wykonanie napisu z czcionek, które wybiorą Państwo z poniższego zestawu:

czcionki_rozne

 Mailem zwrotnym otrzymają Państwo wycenę i czas realizacji.

Istnieje również możliwość zamówienia usługi montażu szyldu / reklamy przez naszą ekipę (wycena indywidualna)
kasetony reklamowe producent

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.