Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Banery Reklamowe

Banery reklamowe, szyldy i tablice

Banery reklamowe to specyficzny rodzaj reklamy. Niestarannie zaprojektowane, źle przymocowane i wykonane z kiepskiej jakości materiałów, potrafią szpecić czy wręcz zaśmiecać przestrzeń publiczną. Fakt, że banery reklamowe to zwykle wielkopowierzchniowe nośniki informacji powinien być argumentem wystarczającym: baner musi być bardzo starannie przygotowany.

Z kolei szyldy reklamowe i tablice występują w miejskiej przestrzenie w znacznym zagęszczeniu. Fakt ten nie może przekładać się na ich bylejakość, bo tracą swoje walory promocyjne oraz informacyjne. Doświadczenie podpowiada nam, że banery reklamowe, szyldy i tablice bronią się tylko wtedy, kiedy wykonane są z dobrej jakości odpornych na warunki atmosferyczne materiałów.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna nie może dominować nad innymi nośnikami informacji. Jednak to ona przyciąga naszą uwagę najbardziej. Dobrze zaprojektowane i w sensownym miejscu zamocowane banery reklamowe nie zasłaniają elewacji czy okien i są widoczne z daleka; szyldy reklamowe komponują się z architektonicznymi detalami, a tablice reklamowe są czytelne i nieinwazyjne.

Nachalna i nieprzemyślana reklama zewnętrzna zdaje się znikać z naszych miast. Możliwości techniczne dają nam, producentom banerów, szyldów i tablic, szanse tworzenia kompozycji estetycznych, atrakcyjnych wizualnie oraz maksymalnie czytelnych dla odbiorców.

 

Banery reklamowe, szyldy i tablice

Banery reklamowe drukujemy na bardzo wytrzymałym i odpornym na warunki atmosferyczne
materiale typu frontline.

 

Do wyboru mają Państwo opcje baneru reklamowego wraz z oczkowaniem oraz bez.

Oferujemy również usługi projektowania banerów reklamowych, szyldów, kasetonów,
liter i logotypów ze styroduru.W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.