Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Pamięci USB

Firmowe pendrive reklamowe z nadrukiem logo

Ludzie mają pamięć dobrą, tylko że… krótką. Co byśmy zrobili, gdyby nie nasze przenośne pamięci do komputerów? Pendrive w kieszeni to gwarancja, że nic nie zginie ani w tonie papierów na biurku, ani głowie zaprzątniętej milionem spraw, ani na dysku komputera, który właśnie odmówił posłuszeństwa.

A jeśli dodatkowo pendrive, którym się posługujemy ma nadruk logo firmy, dla której pracujemy, szansa, że zapomnimy o ważnych sprawach czy dokumentach spada niemal do zera. Zamiast tradycyjnego papierowego notatnika, zamów więc zabawny pendrive, który ma pojemność o wiele większą, niż najtęższa nawet głowa. O notesie nie wspominając…

Reklamowe pendrive

Pendrive z nadrukiem to gadżet chętnie zamawiamy i chętnie przyjmowany. Bez pamięci USB człowiek zapracowany czuje się jak bez ręki – dawno minęły już czasy, w których wszystkie dokumenty taszczyło się w teczce pod pachą. Pokaż swoim klientom i współpracownikom, że cenisz ich czas i… kręgosłupy: mała pamięć przenośna to wielkie udogodnienie.

Oferujemy niezliczoną ilość wzorów pamięci USB. Każdy pendrive z logo firmy czy instytucji możemy połączyć z odpowiednio dobraną smyczą. Pamiętaj… a właściwie – nie musisz: wrzuć wszystko, co ważne na pendrive i nie zawracaj sobie głowy!

 

pełen wybór modeli znajdziesz tu : >> kliknij mnie …. <<

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.