Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Ceramika reklamowa

Kubki reklamowe z nadrukiem logo

Kawa z rana jak śmietana – a kawa pita w firmowym kubku budzi podobno dwa razy szybciej… Zamów dla swoich pracowników oraz kontrahentów kubki z nadrukiem. Niech każdego dnia czekają na ich biurkach i przypominają nie tylko o kawie, ale i o firmie, z którą są związani i dla której są ważni.

Kubki ceramiczne, filiżanki oraz kubki termiczne z logo firmy to gadżety reklamowe, które są naprawdę funkcjonalne. Zamiast zabierać swój ulubiony kubek z domu, możesz mieć swój własny, rytualny firmowy kubas, w którym kawa czy herbata nabiera walorów napoju energetyzującego i motywującego. Pomyśl: mały kubek – wielka rzecz…

Ceramika reklamowa

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie u nas ceramiki reklamowej, weź pod uwagę fakt, że filiżanki lubią występować w kompletach. Możesz więc także pomyśleć o zestawach prezentowych z okazji świąt czy firmowych eventów. Z kolei osobom zabieganym na pewno spodoba się kubek termiczny.

Zamawiając kubki reklamowe wybierz zabawny kształt – może od razu z łyżeczką? może na kółkach? może kosmiczny? – i zdecyduj się na nadruk, który będzie wciąż przypominał o działalności twojej firmy. I poczuj zapach kawy pitej z takiego unikalnego naczynia…

Po pełną ofertę ceramiki reklamowej zapraszamy tu: >>kliknij mnie<<

 

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.