Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Długopisy reklamowe

Firmowe długopisy reklamowe z nadrukiem logo

Długopisy z nadrukiem to jedne z najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych. Mimo smartfonów i tabletów, których nadużywamy, długopis wciąż pozostaje na pierwszej linii biurowego frontu: to po niego sięgamy, kiedy musimy zanotować podawaną nam przez telefon informację albo chcemy zrobić mapę myśli, żeby je uporządkować.

Firmowe długopisy z nadrukiem oddają więc nieocenione usługi zarówno żądnym promocji właścicielom firm jak i osobom, które długopisów używają. To reklama zawsze na widoku, zawsze pod ręką. A jeśli jeszcze nasi współpracownicy mają dzieci, możemy mieć pewność, że wieść o istnieniu firmy poniesie się szerokim echem – długopis będzie przechodził z rąk do rąk.

Długopisy firmowe

Firmowy kubek pełen firmowych długopisów? Takie rzeczy tylko u nas! Zamów równocześnie wielki kubas i znaczną ilość długopisów z logo. Ustaw ten bukiet na kontuarze recepcji i patrz w jak zawrotnym tempie znikają. Albo: rozdawaj długopisy firmowe przy każdej okazji.

Oferujemy długopisy klasyczne i stateczne oraz młodzieżowe i zabawne. Wszystkie z doskonałej jakości miękkimi wkładami, idealnymi do zapisywania planów, pomysłów oraz marzeń. Tampodruk albo grawer umocują na każdym logo twojej firmy – niech informacje o jej istnieniu rozprzestrzeniają się jak najszybciej.

 

GALERIA długopisy z logo:

 

długopisy metalowe:

 

długopisy plastikowe z nadrukiem:

 

długopisy marki BIC:

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.