Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Słodycze reklamowe

Firmowe cukierki reklamowe z nadrukiem logo

Chcesz osłodzić życie swoim klientom i kontrahentom? Cukierki odziane firmowe papierki osłodzą każdy dzień wypełniony zadaniami do wykonania na wczoraj. Ten drobny gest w stronę łasuchów oraz dzieci, które często wraz z rodzicami wydeptują ścieżki w urzędach i rozmaitych instytucjach sprawi, że twoja firma będzie się zawsze przyjemnie kojarzyć.

Słodycze reklamowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz aby twoja firma zapadała w pamięć osób mających z nią styczność, jako firma z polotem, dbająca o dobre samopoczucie innych. Firmowe cukierki równie pięknie prezentują się w szklanej misie na kontuarze recepcji, jak i w formie słodkiego upominku dołączanego do prezentowego kosza z okazji świąt.

Słodycze reklamowe

Lizaki, czekoladki czy cukierki w opakowaniach z nadrukowanym logo firmy nigdy się nie przejedzą. Będą wraz z klientami twojej firmy podróżować samochodem, zalegać na biurkach albo towarzyszyć ich dzieciom w szkolnych śniadaniówkach. Słodyczy nigdy dość!

Wśród najpopularniejszych gadżetów reklamowych, firmowe słodkości należą do tych rozdawanych i przyjmowanych najchętniej. Zamów większą partię słodyczy w opakowaniach z logo firmy i osładzaj życie ludzi, z którymi kontaktujesz się co dnia.

zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty słodyczy reklamowych tu: >>kliknij mnie<<

O nas

Easy BTL jest dynamicznie rozwijającą sie agencją reklamy niemedialnej.
Zajmujemy się doradztwem i zaopatrywaniem przedsiębiorstw
w narzędzia promocyjne i gadżety reklamowe.
Produkujemy trójwymiarowe reklamy, strony www, szyldy, logotypy
oraz dekoracje. East BTL to równiez profesjonalna poligrafia
i fotografia reklamowa.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki reklamowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z największymi klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ciekawe
i nieszablonowe pomysły na promocję sprzedaży.
Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę
do jego potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jakość i doświadczenie

Nasza firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie promocji i reklamy. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Producent reklamy przestrzennej, kasetony reklamowe, szyldy oraz litery przestrzenne.

Niska cena

Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były konkurencyjne cenowo. Nie zaniżając swoich standardów jakościowych, robimy wszystko aby oferowane przez nas gadżety reklamowe, szyldy, reklamy i litery były najtańsze na rynku.

Czas realizacji

Dążymy do tego, żeby czas realizacji poszczególnych projektów był możliwie najkrótszy i w ekspresowym tempie wykonujemy nadruki na materiałach promocyjnych.
Wiemy, że reklama zamówiona u nas - ma pracować dla Państwa, zatem czas realizacji liter i szyldów skróciliśmy do niezbędnego minimum.