Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz instytucji w zakresie promocji i reklamy

Aranżacja i oznakowanie biura

„Branża reklamowa” to pojęcie bardzo szerokie i zawierające nie tylko produkcję i dostawę materiałów reklamowych, jak gadżety, ulotki, wizytówki itp.

Easy BTL to firma produkcyjna, wykonująca wszelkie formy reklamy wizualnej. Posiadając własny park maszynowy oraz doświadczonych pracowników – możemy zajęć się identyfikacją wizualną nie tylko Państwa Firmy, ale i całego biura.

Dbamy o to, aby wybrany system oznakowania biura był zgodny z przyjętą przez Klienta koncepcją identyfikacji wizualnej firmy. Pomagamy w tym, żeby oznakowanie biura naszego klienta było oryginalne i wyróżniało się na tle pozostałych.

Realizujemy niestandardowe projekty, doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów do ich wykonania i montujemy wszystko na miejscu. Pomożemy w wyborze odpowiednich mebli, dodatków i oświetlenia. Współpracujemy z projektantami wnętrz, którzy fachowo zaprojektują biuro.

Easy BTL pomoże w kreacji wizerunku Państwa przedsiębiorstwa – od projektu do realizacji.

Drukujemy i naklejamy tapety, oklejamy drzwi i szyby folią (wszelkimi rodzajami: folia owv, folia monomeryczna, folia szroniona), wykonujemy i montujemy logotypy (logotypy wewnętrzne, logotypy zewnętrzne, logotypy podświetlane). Wykonujemy dekoracyjne litery stojące wewnątrz biura oraz litery eventowe stojące na zewnątrz.

 

 

« wróć do poprzedniej strony...